Serwis GSM


Witaj w naszym serwisie!

Skoro trafiłeś na tą stronę zapewne i Tobie telefon odmówił posłuszeństwa. Nie martw się! Naprawiamy właściwie wszystkie marki telefonów komórkowych, w tm Samsung (Galaxy), Sony (XPERIA), LG, HTC, Huawei, Apple iPhone. Zakres napraw, które wykonujemy nie ma ograniczeń. Poniżej przedstawiamy część napraw telefonów, które możemy dla Ciebie wykonać. Informacje te, przydadzą  Ci się również, aby wstępnie samodzielnie ustalić co jest uszkodzone w Twoim telefonie.

Wymiana wyświetlacza – jest to chyba jedna z najczęstszych usterek jakie zdarzają się w naszych smartfonach. Z czasem wyświetlacze LCD w smartfonach zrobiły się coraz większe, a co za tym idzie dużo bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Wymiana wyświetlacza jest szybką naprawą, najczęściej odbierzesz swój telefon lub smartfon jeszcze tego samego dnia.

Wymiana szybki (digitizera) – zdecydowanie najczęstsza usterka w smartfonach. Digitizer jest jedną z warstw tego co Widzisz w swoim smartfonie, odpowiada on za reakcję na dotyk. Nie zawsze trzeba wymieniać cały wyświetlacz (tzw. SET), jeżeli treść wyświetlana na LCD jest prawidłowa, a twój telefon nie reaguje na dotyk, prawdopodobnie wystarczy wymienić samą szybkę (digitizer). Przywraca to nasz telefon do życia i pozwala zaoszczędzić pieniądze, wymiana całego wyświetlacza wraz z digitizerem (SET) będzie zdecydowanie droższa.

Naprawa mikrofonu – jeżeli dzwonisz do kogoś, a on Cię nie słyszy, wówczas może być uszkodzony mikrofon. W zależności od modelu telefonu, możliwa będzie wymiana samego mikrofonu bądź konieczna może być wymiana całego zespołu elementów umieszczonych na tzw. taśmie.

Wymiana głośnika – kiedy podczas rozmowy lub odtwarzania dźwięku słychać nieprzyjemny, charczący dźwięk oznacza to, że uszkodzony jest głośnik lub buzzer. Buzzer to głośnik, przez który odtwarzany jest dźwięk dzwonka i muzyki.